• Facebook Social Icon

1/5

1/10

1/13

1/12

1/7

     Trakhome Tasarım Mobilya ve Dalışmanlık A.Ş.   TRAKYA BORU, TRAKHOME, TRAKYAPI MARKET firmalarını bünyesinde bulunduran, TRAKGROUP yatırımlarının en genç şirketidir.

     Trakhome Tasarım Mobilya ve Dalışmanlık A.Ş. mobilya sektöründe bölgedeki en saygın firmalardan biridir. 5000 m² kapalı alana sahip fabrikamızda, mutfak dolabı, banyo dolabı, ev ve ofis mobilyaları imalatları yapılmaktadır. En yeni teknoloji ile donattığımız fabrikamız, gerek kişiye özel tasarımlar, gerekse evinize renk katmak istediğinizde mobilyalarınızın yenilenmesi için gerekli titizlikle üretim yapan bir tesistir.

     Misyonumuz

  • Ulusal markaların yanı sıra, yerel marka olarak, orta ve üst segment müşterilerimize ergonomik, kaliteli ürün ve hizmet vermek.

  • Uluslararası markalarla (Hafele) yaptığımız iş birliği ile ev ve ofis mobilyaları imalatında, sizlere konforlu ve uygun ürünler sunmak.

     Hedefimiz

     İmalatımızın hacmini büyüterek, sizlere kaliteli ürünler sunarken, işsizlik sorunu konusunda çözüm ortağı olarak, bölge istihdamına katkı sağlamaktır.

İletişim

Telefon : +90 284 235 80 00     

Adres    : Koca Sinan mh. Şevki Arman cd. no: 3/B Edirne

Email    : mobilya@trakhome.com

© 2017 Trakgroup