Trakhome Gayrimenkul ve Danışmanlık A.Ş.   TRAKYA BORU, TRAKHOME, TRAKYAPI MARKET firmalarını bünyesinde bulunduran, TRAKGROUP yatırımlarının en genç şirketidir.

          Trakhome Gayrimenkul ve Danışmanlık A.Ş. olarak 2014 yılından bu yana sürdürdüğümüz  emlak alım satım konusundaki faaliyetlerimizi, dijital ortamda http://www.trakhomegayrimenkul.com ve https://trakhome.sahibinden.com adresinden aktif olarak yürütmekteyiz. Müşteri odaklı hizmet yaklaşımını benimseyerek kendini sürekli yenileyen şirketimiz, güven ve kalite çizgisinde yürüttüğü hizmet anlayışını, profesyonel bir yaklaşım ile her geçen gün ileriye doğru taşımaya gayret gösteriyor.                   Trakya bölgesinde kiralık ve satılık  emlak alım satım işlemlerinizde bizi tercih ederek profesyonel, güvenilir, çözüm üreten bir anlayışla hızlı hizmet almanın konforunu yaşayabilirsiniz.

İlk prensibimiz dürüstlük ve doğru bilgi, ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

Emlak alım satımı konusunda ihtiyacınız olan kredi işlemleri, mortgage işlemleri yanı sıra tapu için gereken evrak akışı gibi bürokratik işlemlerde danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Satın aldığınız ya da kiraladığınız taşınmazların tadilat ve tamirat işlemleri için danışmanlık hizmetimizle de siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

İletişim

Telefon : +90 284 212 90 50         

Adres    : İstasyon mh. Nilüfer cd. Özen Metal apt.  no: 13/29 Edirne

Email: info@trakhome.com

Tebrikler! Mesajınız alındı.